PADEDAME AUGINTI ATEITIES LYDERIUS

Užsiėmimai, praktinės patyriminės sesijos, e-mokymai. 

Verslo sėkmei, profesiniam ir asmeniniam augimui. Įtraukiai ir paprastai apie rimtus dalykus.


PADEDAME AUGINTI ATEITIES LYDERIUS

Mokymai verslo sėkmei, asmeninei žmogaus laimei, bei šeimų gerovei. Žaismingai apie rimtus dalykus.


Mes esame organizacija, teikianti mokymų bei ugdymo paslaugas, kurioje veikia savo srities ekspertų -  praktikų komanda: lyderystės ekspertai, pardavimų ir klientų aptarnavimo profesionalai,  verslo konsultantai – praktikai, psichologai ir koučingo specialistai. Mus vienija bendros vertybės, profesionalumas ir orientacija į rezultatą.

lyderystė

PASLAUGOS

DĖL KO VERTA RINKTIS MUS

  • Dėl šiuolaikiško požiūrio į ugdymo procesą.
  • Galimas šalutinis poveikis – sėkmė ir laimė.
  • Esame lankstūs ir orientuoti į rezultatą.

Akademija „DNR KODAS“ siūlo šiuolaikišką požiūrį į mokymąsi, paremtą neuromoksliniais tyrimais bei psichologijos žiniomis, kurioje apsijungia praktika, patyrimai, teorija ir mokslas.

Mūsų mokymai ne tik suteiks naujų įgūdžių, bet ir plėtos pasaulėžiūrą bei požiūrį į gyvenimą ir profesinį tobulėjimą. Siekiame prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių, užtikrinant maksimalią vertę.

KOKIA AKADEMIJOS „DNR KODAS“ KELIO PRADŽIA?

Veiklą pradėjome 2022 metais, kaip individualias konsultacijas teikianti trenerių komanda.

Pradėjus dirbti su klientais greitai supratome, kad mūsų patirtis bei žinios duoda realią naudą žmonėms. Klientai, grįžtantys ir pasakojantys apie savo gyvenimo pokyčius, tapo didžiausiu įkvėpimu ir patvirtinimu, kad esame teisingame kelyje.

Šiandien Akademija “DNR KODAS” išsiplėtė nuo asmenines konsultacijas teikiančios iki visapusiškų mokymų programų, skirtų įvairioms auditorijoms - nuo vaikų iki įmonių darbuotojų. Sujungus įvairias žinias ir patirtį, suprantame savo klientų unikalius poreikius ir padedame jiems tapti sėkmingais ir laimingais žmonėmis bei kompetentingais, motyvuotais ir lojaliais darbuotojais.


Akademija DNR KODAS

APIE MANE

Aušrinė Vaičiulytė, Akademijos „DNR KODAS“ įkūrėja. Turi 22-ties metų profesinės patirties tarptautinėse kompanijose, iš jų beveik 10 metų vadovaujančiose pozicijose. 

Ekspertinės sritys: lyderystė, emocinis raštingumas, klientų aptarnavimas bei procesai, bendradarbiavimas organizacijos viduje, konfliktų valdymas bei tarpusavio santykių stiprinimas komandoje, efektyvi komunikacija,  motyvacija bei įkvėpimas.

ATSILIEPIMAI

"Ačiū labai Jums už puikų seminarą!“ Vilniaus Universitetas/ Šiaulių akademija prof. dr. Diana C. Direktoriaus pavaduotoja mokslui.

"Tikslų dirbtuves vertinu puikiai, ypač naudinga tai, kad kiekvienas dalyvis grynina savo tikslus, labai malonus bendravimas.“ Ilona D., AB "Panevėžio energija".

"Išmokta technika bus naudinga, tikrai panaudosiu ją savo darbe, mokymai buvo vertingi.“ Kristina M., Įmonės vadovė, MB “LTL APSKAITA”.

"Žinoma panaudosiu išmoktą metodą, praktinės dirbtuvės buvo naudingos, vertinu puikiai.“ Valdas, įmonės vadovas, MB “Esolis”.

"Šios praktinės dirbtuvės suteikė galimybę pabūti atvirai pačiai su savimi, taikysiu metodus darbe bei pasižadėjau.“ Rasa, “Herbalife.

"Dėka  šios sesijos galėjau atsiverti ir savo užklausą, problemą išspręsti jos negrąžinant, nebandant situacijos sušvelninti, o žiūrėti tiesai į akis ir ieškoti geriausių sprendimų. Esu be galo dėkinga Aušrinei už įsiklausymą, palaikymą, atliepimą, saugios erdvės sukūrimą ir ramybę sklindančią iš širdies. O vertingos įžvalgos, priimti sprendimai tolimesniems veiksmams, tai trenerės profesionalumo, parinktų metodų taikymo rezultatas! Dar kartą dėkoju.“ Neringa K.

„Noriu padėkoti Jums už mokymus. Šiltas pokalbis kėlė norą dalintis, ieškoti, atrasti... Valanda pralėkė akimirksniu. Tikrai aplankė daug nauju minčių, apmąstymų ir noras judėti pirmyn. Ačiū labai ir didelės sėkmės veikloje.„ Rigonda V.

KAIP GIMĖ PAVADINIMAS „DNR KODAS“?

Pavadinti Akademiją „DNR KODAS“ įkvėpė  epigenetiniai moksliniai tyrimai, kurie įrodė, kad žmogus savo gyvenimo būdu gali valdyti net kai kurių genų raišką (https://sm-hs.eu/). Šį faktą patvirtina ir Pasaulio sveikatos organizacija, teigianti, jog išsamūs jų atlikti tyrimai rodo, kad net 80% gyvenimo kokybės priklauso nuo gyvenimo būdo.

Tai įkvepia mąstyti apie tai, kaip galime sąmoningai kurti savo asmenybę ir gyvenimo būdą.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pateikė schemą, pagal kurią:

  • 50% visos mūsų sveikatos priklauso nuo žmogaus gyvenimo būdo;
  • 20% nuo paveldimumo;
  • 20% nuo aplinkos, kurioje gyvena žmogus;
  • 10% nuo medicinos ir medikamentų.

sąmoningumas

EMOCINIO RAŠTINGUMO SVARBA

Atsižvelgiant į tai, kad moksliniai tyrimai rodo tam tikrą žmogaus gebėjimą keisti kai kuriuos DNR genų ekspresijos aspektus, buvo siekiama nustatyti konkrečius būdus, kaip tai galime padaryti. Šiuo klausimu, mokslininkai pabrėžia emocinės ir minčių higienos svarbą, teigdami, jog egzistuoja tamprus ryšys tarp psichologinės būsenos, elgesio ir genų išraiškos, o mūsų mintys ir veiksmai gali formuoti įpročius, kurie vėliau formuoja mūsų asmenybę ir gyvenimo būdą. Todėl, visi mūsų mokymai ir užsiėmimai yra skiriami ir emocinio bei socialinio intelekto plėtojimui.

Mūsų užsiėmimai padeda kurti palankią asmeninę bei darbo aplinką, padidina žmogaus pasitenkinimą gyvenimu bei gebėjimą susidoroti su iššūkiais. Ir galiausiai prisideda prie visapusiškos sėkmės!

Gebėjimas jungti įvairių sričių patirtį, dirbant su žmonėmis, bei derinti tarpusavyje skirtingas ugdymo disciplinas suteikia mūsų mokymams unikalumo ir kuria nepaprastą vertę žmonėms.

DNR KODAS

Krepšelis

Krepšelis tuščias.